مونتاژ منابع ارزش یابی کیفی - توصیفی !!

چاپ استان یزد  را مطالعه و نظر خودم را به اطلاع ایشان برسانم
بسیار خوشحال شدم که فرصتی دست داده تا کتاب دیگری را در این خصوص که مشغول تدریس نیز می باشم   مطالعه خواهم کرد   هنوز این خوشحالی  وجود من منتشر نشده بود که با بازکردن کتاب  اولیا و دیدن پیشگفتار کتاب که من همین پیش گفتار را که در کتاب سنجش مشاهده ای شما درج شده بود و بارها و بارها و بارها  در کلاس برای همکاران خوانده بودم را مشاهده کردم و دیدم که اسامی هپیر و هرمزد و ... به مجید و ناصر و حسن و... تبدیل شده و...  انگار تمام کره زمین  دور سرم چرخید دیدم مطالب شما را مونتاژ کرده و بی انکه کلیت داستان واره را فهم برده باشد  سر ته آن را به هم دوخته و و به قول مشهور دوغ و دوشابی فراهم ساخته و .... دلم سوخت که چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با سردی خاصی کتاب ها را ورق زدم و رونویسیبدون حفظ امانت  مطالب کتاب های شما ،آقای دکتر حسنی و آقای شکوهی را  دیدم و .....

................................ 

پاسخ: 

 دوست ارجمندم
درود بر شما
باشد در زندگی ملالی ملولتان نسازد و همواره بر مدار موفقیت عابر باشید
 نگرانی شما را  برای خویش سرمایه می دانم و به باوری اینگونه در خیابان پر از باغ و منظره و زیبایی  ارزش یابی کیفی - توصیفی گام  برخواهم داشت .
کتاب را دیده ام و .....
ما باید تلاش کنیم که  بتوانیم به  دست معلم چراغی فروزان هدیه کنیم و او را از بی راهه رفتن های احتمالی راهنما باشیم و....
هر کس این انگاره را با خود همراه نداشته باشد  باید خود پاسخگو باشد
قلم هم اخلاقی دارد هر نویسنده ای پیش از نوشتن باید آن را فرا گرفته باشد
شاد باشی 

 

/ 8 نظر / 114 بازدید
علی

سلام قرار بود پاورپوینت دوره ضمن خدمت کیفیت بخشی به فعالیتهای مدرسه را بگذارید روی وبلاگتون پس چی شد

محمدی

همکار محترم از مطالب مفیدتان استفاده کردیم.موفق باشید.از وبلاگ ما هم دیدن فرمایید.

مسعود

درود بر آقای قره داغی عزیز ،حضرتعالی قرار بود مطالبی را که در دوره کنترل کیفت فعالیتهای مدرسه مورخه 20/9/89 تدریس نمودید روی وبلاگتان بگذارید ولی خبری نشد.

ranjbar

سلام وبلاگ خوب و مفیدی دارید امیدوارم بتوانم در کاملتر شدن این وبلاگ به شما کمک کنم به نظر من وبلاگ کمی پراکنده است باید سرو سامان داد به مطالب و زیاد رنگی است . کمی دسته بندی تر و جمع و جور تر شود بهتر است . خسته نباشید

صندوقدار

سلام با تشکر از لطف بی دریغ شما در نگارش کتاب ها که با خواندن این مطالب و توصیه ی شدید به دیگر همکاران گرامی در زمینه ی ارزشیابی کیفی - توصیفی بسیار ی از سوالات بی پاسخ را در این کتاب ها یافتم . خدا قوت خسته نباشید .

مهدي سنبل- خوزستان

بسته ي آموزشي شماره 1 را مطالعه کردم بسيار عالي بود به همکاران محترم توصيه مي کنم جهت هماهنگي براي برگزاري دوره هاي ضمن خدمت از اين منابع ارزشمند استفاده نمايند.

با سلام وعرض خسته نباشید و تشکر فراوان از برگزاری جلسه کاملا تخصصی و مفید وموثر در شهر دبی در روز جمعه مورخه 2/10/1390 باید به عرض ان استاد فرهیخته برسانم که جلسه فوق یکی از معدود جلساتی بود که از تمام مطالب مطرح شده بهره لازم را بردیم و در مقاطع مختلف آن علمی بر علم و تجربه ای بر تجاربمان افزوده شد . ان شاالله در این زمینه همواره موفق و موبد باشید . ان شاالله من بعد از وبلاگتان نیز اسفاده خواهیم کرد . در صورت امکان نمونه آزمون های عملکردی در وبلاگ قرار دهید تا مورد استفاده قرار گیرد .

*^*بابا نان داد-گشتی*^*

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& با سلام و تسلیت باد این ایام نخستین کسى که بر پیامبر گرامى نماز گزارد، امیرالمؤمنین بود، سپس یاران پیامبر(ص) دسته‌دسته بر پیکر مطهر ایشان نماز گزاردند. پس از رحلت حضرت، فاطمه(س) در اجتماع زنان با بیان غم‌باری فرمود: «همه از خداییم و به سوی او بازمی‌گردیم. وحی و خبر آسمانی از ما قطع شد». ماجرای قصاص از پیامبر اکرم (ص) وخامت حال پیامبر اکرم (ص)/ فاطمه زهرا (س) در کنار پیامبر (ص) سخن در گوشی پیامبر اکرم (ص) به دخترش فاطمه (س) وصیت‌‌هاى پیامبر اکرم (ص) پیامبر در آغوش چه کسی از دنیا رفت؟ آخرین جمله پیامبر اکرم (ص) در دنیا چه بود؟ روز رحلت پیامبر اعظم (ص)/ اولین کسی که بر پیامبر اکرم (ص) نماز خواند؟ چگونه فاطمه زهرا (س) خبر وفات پیامبر را اعلام کرد؟ &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&سید سعید گشتی&&&&&&&