در برگزاری دوره باز آموزی ارزشیابی کیفی- توصیفی برای معلمان شتابزدگی ممنوع

قابل توجه مدرسان محترم شوراهای راهبری ارزشیابی کیفی - توصیفی استان و مناطق :

مدرسان مناطق برای انتقال محتوای دریافتی از استان به معلمان میانگین 17 واحد آموزشی ،تا نیمه دوم اسفند ماه فرصت دارند تا با هماهنگی مدارس، به شکل فرایندی 24 ساعت دوره ضمن خدمت را برگزار نمایند .

 مثلا مدرسی 1 دیماه  4 ساعت جلسه اول را برگزار می نماید و سپس دو هفته بعد یعنی 15 دی ماه ، 6 ساعت دیگر واول بهمن 6 ساعت و 15 بهمن 4 ساعت و  اول اسفند هم 4 ساعت دیگر را  به شکل کارگاهی برگزار می نماید  وقتی در  مجموع 24 ساعت به اتمام رسید برای شرکت کنندگان دوره ، گواهی ضمن خدمت 24 ساعته با عنوان " سنجش و ارزشیابی پیشرفت تحصیلی " با کد 91400717 برای 96 .صادر خواهد شد .

/ 4 نظر / 63 بازدید
معلم

سلام استاد گرامی متاسفانه در یکی از استان ها به دلیل صرفه جویی وکم بودن اعتبار در نظرگرفته شده قصد دارند مدرسان میانی را حذف کنندوما هم مخالفت کردیم اما به نتیجه ای نرسیدیم. تکلیف چیست؟ آیا استان می تواند شیوه ی این برنامه را تغییر دهد؟ لطفا جواب دهید.

مدرس دوره ( مرکزشرافت)

با سلام خدمت استاد مسلم ارزشیابی کیفی وتوصیفی برگزاری دوره 24 ساعته با مدرسان دوره های قبل ارزشیابی خواهد بود در صورت مثبت بودن جواب آیا برای مدرسان دوره های قبلی ، استان دوره ای برگزار خواهد کرد .با تشکر از زحمات شما افتخار آشنایی با جنابعالی در دوره شرافت داشتم .

مدرس دوره (مرکز شرافت)

با سلام وعرض وقت به خیر حضور استاد گرامی :در استان ما متاسفانه برای دوره 24 ساعته جدید هیچ کدام از مدرسین قبلی ارزشیابی را به همکاری دعوت نکرده اند .وپیگیری ما هم نتیجه نداد . خواستم از این طریق شما را در جریان بگذارم .از اظهار لطفتان نهایت تشکر وقدر دانی میشود .

مدرس دوره (مرکز شرافت)

با سلام وعرض وقت به خیر حضور استاد گرامی :آذربایجان غربی هیچ یک از مدرسین قبلی را به همکاری دعوت نکرده است وملاک را در مدرک تحصیلی دانستند .با تشکر از لطف شما بزرگوار