8j4v8uo1vs1xpattiezg.jpgاین ترجمه به عنوان نخستین ترجمه ی منظوم، به زبان و ادبیات کودکان و نوجوانان ‘نه ترجمه ی تحت اللفظی  است و نه توضیحی و تفسیرگونه، بلکه نوعی ترجمه آزاد است که در آن  مترجم  تلاش داشته که ابتدا ،بفهمد که هر آیه، چه چیزی را بیان می نماید؟ و چه حسی را انتقال می دهد؟  بعد آن مفهوم  و آن حس را، متناسب با ویژگی های سنی  ،عاطفی  و زبانی کودکان ،با کلام و طراحی هایی در نوع خود، تازه و بکر ،به آنها منتقل کند . برای رسیدن به این منظور و این خواسته، راه کوتاه رسیدن را ،کلام منظوم دانسته است. چراکه بر این باور است که ،این شیوه از بیان و ظرفی زبان،  رساترین زبانی است که با آن، می توان عمیق ترین و ظریف ترین و حتی پنهانی ترین ، حرف ها و حس ها  و عواطف موجود در آیات را، به مخاطبان کودک و نوجوان ارائه نمود .

 توصیه می شود ( ویرایش دوم این  کتاب  را ) دانش آموزان ابتدایی بخوانند .

اولین ترجمه ی شعری ده سوره از قرآن / ویژه کودکان و نوجوانان

.............................................................

برای تهیه ی این کتاب با مراکز پخش:تهران -  انتشارات:  زنده‌اندیشان و کورش چاپ به شماره های زیر تماس بگیرید :88427838  و 88459412 -09121438115

/ 2 نظر / 12 بازدید
یار مهربان

سلام و درود بر شما این موفقیت را به شما تبریک می گویم .همیشه و در همه حال موفق باشید . کتاب هایتان را تهیه خواهم کرد و حتما از اندیشه های شما بهره خواهم برد. تندرستی و شادمانی شما آرزوی ماست.