تکلیف پایه ی ششم با آزمون؟ یا بی آزمون ؟

با آرزوی سالی سرشار از آرامش برای همه ی کسانی که در پهنه دوار زمین زندگی می کنند .

... این روزها به فراوانی در خصوص آزمون پایه ششم  و وضعیت داوطلبین ازاد پرسش هایی از ناحیه ی استان ها و مدرسان عزیر  پرسیده می شود  ....

دوستان توجه فرمایند در این خصوص به دنبال سازو کارهای قانونی هستیم و تلاش می شود تا پایان هفته آینده تکلیف استان ها را  در این زمینه معین نماییم . لذا فعلا هیچ کار و اقدامی توصیه نمی شود .

/ 10 نظر / 17 بازدید
مونوبلاگ

قوي ترين سيستم وبلاگدهي رايگان ايراني راه اندازي شد!! با ساخت وبلاگ در سيستم مونوبلاگ به صورت رايگان در صفحه اول گوگل قرار خواهيد گرفت و بازديد فوق العاده بالايي خواهيد داشت.... همين حالا به جمع مونوبلاگي ها بپيونديد براي ثبت وبلاگ به آدرس زير مراجعه کنيد www.monoblog.ir

احمد

با سلام کتاب مدیریت بازخورد را لازم داشتیم ، تجدید چاپ نشده اگه امکانش هست به صورت pdf یا خرید کتاب در اختیار قرار دهید .

نگران

متاسفانه بعضی از کارشناسان ابتدایی مناطق، پرکردن برگه های عملکرد دانش آموزان ( لیست های جدید )را در نوبت دوم غیر ضروری وداوطلبانه ا اعلام کردند.آیا زمان ایجاد وحدت رویه نرسیده است؟

کارشناس آموزش ابتدایی

با سپاس درود وتبریک سال نو جناب آقای دکتر باتوجه به گذرزمان وبه اتمام رسیدن سال تحصیلی تا کنون درخصوص آئین نامه ارزشیابی کیفی توصیفی اطلاع رسانی نشده این موضوع باعث شده که شور وعلاقه ای که درمدارس به وجودآمده بود کم رنگ شود اطلاع رسانی های موردی واختیاری بودن برخی ازموارد اصلاحی ازاهمیت کار کاسته است لطفا دراین مورد اقدام عاجلی صورت گیرد. باتشکر

نگران

شهرستان های استان تهران

آموزگار

با سلام خدمت استاد گرامی آیا امسال آزمون پایانی ششم دانش اموزان و داوطلبان ازاد به صورت هماهنگ منطقه ای برگزار خواهد شد ؟

فرامرز امیدوار - مدرس ارزشیابی توصیفی - شیراز

سلام براستاد محترم ، دوست و برادر ارجمند ، جناب آقای دکتر قره داغی عزیز چانه زنی های بسیار ما مدرسان در نشست سه روزه آذر ماه 92 در تهران و همچنین تماس های مکرر و البته با همراهی بی شاعبه ی حضزتعالی ، متاسفانه فایده نبخشید و مصداق گفته ی ( ستیزه مکن با خدا دیده گان ، خدا دیده گان را خدا دیده است ) شد و بالاخره برگزاری آزمون پایانی پایه ششم ابلاغ گردید و دریغ و افسوس برای ما ! .اما شما واقفید که در پاسخ به مخالفان این آزمون گفته شد که این آزمون را صرفا به منزله ی یکی دیگر از آزمون های مداد کاغذی کلاسی به حساب آوریم و در پوشه کار قرار دهیم . اما استاد گرام ، اگر چنین است برنامه ریزی و طراحی سوالات غایبین عذر موجه خرداد ، شهریور و غایبین شهریور چه ضرورت وحکمی دارد ؟ آیا این خواسته و نا خواسته اعلام حاکمیت آزمون های پایانی نیست ودر نهایت دریغ و افسوسی دیگر!؟

مدرس توصیفی

باسلام آیا نباید سازو کارقانونی برای معلمانی که هم به ارزشیابی توصیفی به مثابه ی یک اشتباه نگاه میکنند هم در مدرسه همچنان نمره ای عمل میکنند و نیز در خصوص توصیفی ان را در کارگاهها و جلسلت آموزشی تخریب میکنند دیده نشده؟